Długo wyczekiwany powrót Andrzeja Twarowskiego już 1. czerwca!

Andrzej Twarowski po siedmiomiesięcznej przerwie powraca do dziennikarstwa. Popularny „Twaro” na łamach Twittera poinformował o swoim powrocie. Po ubiegłorocznej rezygnacji ze współpracy z Canal+ Twarowski zgodnie z zapisami w umowie nie podejmował pracy jako dziennikarz. Półroczny okres, o którym mowa […]

Andrzej Twarowski po siedmiomiesięcznej przerwie powraca do dziennikarstwa. Popularny „Twaro” na łamach Twittera poinformował o swoim powrocie.

Po ubiegłorocznej rezygnacji ze współpracy z Canal+ Twarowski zgodnie z zapisami w umowie nie podejmował pracy jako dziennikarz. Półroczny okres, o którym mowa w kontrakcie jednak minął i Andrzej Twarowski powraca. Jak sam twierdzi od 1. czerwca jego nowym miejscem pracy będzie radio ZapinamyPasy, które rozpoczęło swoja działalność jeszcze w tym roku  i w tym jakże krótkim czasie mocno zainteresowało kibiców sportowych w Polsce.

Twarowski nie zamierza jednak poprzestać jedynie na audycjach radiowych. W jednym z komentarzy na portalu Twitter, Twaro potwierdził słowa dyrektora TVP Sport – Marka Szkolnikowskiego, który sugerował że Twarowski stanie się ekspertem Telwizji Polskiej na czas mundialu. Fani charyzmy Twarowskiego z pewnością mogą czuć się zadowoleni, a taki ruch w wykonaniu TVP wydaje się być strzałem w dziesiątkę.

About Roland Śledziewski