Dolcan – Arka, czyli mecz na (niemal) szczycie w 28. kolejce I ligi w Orange sport!

Jeżeli ktoś zamiast europejskiej piłki woli tą krajową, to na pewno spodobają mu się propozycje Orange Sport na najbliższy weekend. Stacja zaprasza bowiem na dwa spotkania I ligi. Transmisje z nich również w Internecie. W sobotnie popołudnie walczący o utrzymanie […]

Jeżeli ktoś zamiast europejskiej piłki woli tą krajową, to na pewno spodobają mu się propozycje Orange Sport na najbliższy weekend. Stacja zaprasza bowiem na dwa spotkania I ligi. Transmisje z nich również w Internecie.

W sobotnie popołudnie walczący o utrzymanie Stomil Olsztyn powalczy u siebie z raczej pewną utrzymania Wisłą Płock, która jak na beniaminka radzi sobie całkiem dobrze. Z kolei olsztynianie już po raz kolejny do ostatnich meczów będzie modlić się o ligowy byt. Podopieczni Adama Łoptako obecnie tracą do bezpiecznej strefy zaledwie punkt. Z kolei starta Nafciarzy do strefy awansu to natomiast dziewięć oczek.

Dzień później hit I ligi czeka nas w Ząbkach. Rewelacja tego sezony, a więc Dolcan, podejmie na własnym stadionie Arkę Gdynia. Gdynianie mogą po kilku latach niebytu wreszcie powrócić do elity. Całkiem nieźle w barwach drużyny z nad morza spisuje się Bartosz Ślusarski, który jeszcze niedawno grał na INEA Stadionie w Poznaniu. Łęcznianie mają tylko jeden punkt przewagi nad Arką, więc to spotkanie może być decydujące w kwestii awansu do Ekstraklasy.

Transmisje z 28. kolejki I ligi w Orange Sport oraz na Orange.pl.

górny pasek

SOBOTA – 3 MAJA 2014

14:30 I Liga Polska – 28. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Orange Sport

Komentarz: Leszek Bartnicki – Marcin Sasal (z Olsztyna)
pasek
14:40
 
I Liga Polska – 28. kolejka: STOMIL OLSZTYN – WISŁA PŁOCK na żywo
Orange Sport

Komentarz: Leszek Bartnicki – Marcin Sasal (z Olsztyna)pasek

NIEDZIELA – 4 MAJA 2014

11:45 Magazyn I LIGA EKSTRA na żywo
Orange Sport 

pasek
12:25
 
I Liga Polska – 28. kolejka: DOLCAN ZĄBKI – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
Orange Sport

Komentarz: Mateusz Święcicki – Marek Chojnacki (z Ząbek)

górny pasek

About Piotr Przyborowski

Z zawodu uczeń, z zamiłowania sportowiec. Jeszcze nie dziennikarz, ale może wkrótce? Prywatnie zakochany w piłce nożnej, a w szczególności w Primera División. Z przymusu pisze jednak głównie o koszykówce, którą się dzięki tej pracy ostatecznie zainteresował. Wielbiciel polskich komedii końca poprzedniego wieku. Słucha rocka.