Drabik broni tytułu. Juniorzy pojada w Daugavpils

Już prawie pół roku za nami. Żużel na dobre się rozkręcił wyłaniając co chwile nowe talenty i rozczarowania. Na start czas zaprosić najmłodszych przedstawicieli, którzy powalczą o miano Mistrza Świata swojej kategorii. Młodzi ciałem ale mając już pewne sukcesy na […]

Już prawie pół roku za nami. Żużel na dobre się rozkręcił wyłaniając co chwile nowe talenty i rozczarowania. Na start czas zaprosić najmłodszych przedstawicieli, którzy powalczą o miano Mistrza Świata swojej kategorii. Młodzi ciałem ale mając już pewne sukcesy na swoim koncie żużlowcy w pierwszej rundzie stawią się w Daugavpils. Na bezpośrednią relację ze zawodów zaprasza stacja z grupy Eleven.

Polska jedna z najbardziej utytułowanych drużyn tego sportu będzie miała aż pięciu przedstawicieli w tym turnieju. Oczy skupią się przede wszystkim na Maksymie Drabiku broniącym mistrzowskiego tytułu. Największe nadzieje na odebranie tytułu będą mieć jego rodacy Bartosz Smektała oraz Dominik Kubera. Do walki włączą się także inni zawodnicy z 16 – osobowej stawki. Miejscowi liczą na udany występ Michailowsa. Gdyby formą z ubiegłego roku dysonował Frederik Jakobsen to również i on zaliczany mógłby być do grona faworytów. Z kolei Gleb Czugunow błyszczy ostatnimi czasy na torach PGE Ekstraligi. Czy podobnie będzie w piątek? Przekonajmy się na własne oczy jak to będzie.

pasek2

PIĄTEK- 29 CZERWCA 2018

17:40 Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów, Daugavpils, Łotwa: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Ipla

17:55
Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów, Daugavpils, Łotwa: ZAWODY na żywo
Ipla
pasek2

About Michał Lewandowski