Drugi półfinał Speedway of Nations w Canal+Sport

Praktycznie za chwilę poznamy wyniki 2 półfinału Speedway of Nations. W Manchesterze o awans powalczy kolejne siedem reprezentacji a wśród nich miejscowi faworyci Wielka Brytania z Tai`em Woffinden w składzie. Czy można zatem wyobrazić sobie brak Anglików we finale, który […]

Praktycznie za chwilę poznamy wyniki 2 półfinału Speedway of Nations. W Manchesterze o awans powalczy kolejne siedem reprezentacji a wśród nich miejscowi faworyci Wielka Brytania z Tai`em Woffinden w składzie. Czy można zatem wyobrazić sobie brak Anglików we finale, który odbędzie się pod koniec tygodnia na dobrze znanym „Tajskiemu” torze? Relacja ze zawodów w Canal+ Sport.

Nie tylko Anglicy liczą się we walce o najwyższe trofeum. Obok nich będą przedstawiciele Szwedów i Australijczyków. Są trzy wolne miejsce i wygląda na to, że te trzy reprezentacje podzielą się biletami do Wrocławia. Trudno się bowiem spodziewać aby Włosi, Czesi czy Francuzi byli wstanie odebrać miejsce którejkolwiek z potęg żużlowych. Choć w sobotnim półfinale metry dzieliły od sensacyjnych rozstrzygnięć. Może tego samego doświadczymy we wtorek?

pasek2

WTOREK – 5 CZERWCA 2018

19:30 Speedway of Nations, Manchester, Wielka Brytania – 1/2 finału: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
CANAL+ Sport HD

20:00 
Speedway of Nations, Manchester, Wielka Brytania – 1/2 finału: ZAWODY na żywo
CANAL+ Sport HD
pasek2

About Michał Lewandowski