Dwa mecze 3. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet w Polsacie Sport Extra

Terminarz Ligi Siatkówki Kobiet powoli nabiera rozpędu. Po dwóch weekendowych kolejkach, czeka na nas rywalizacja w środku tygodnia. Polsat Sport Extra pokaże dwa spotkania 3. kolejki.  O 18:00 Developres SkyRes Rzeszów zmierzy się z Bankiem Pocztowym Pałacem Bydgoszcz. Gospodynie meczu […]

Terminarz Ligi Siatkówki Kobiet powoli nabiera rozpędu. Po dwóch weekendowych kolejkach, czeka na nas rywalizacja w środku tygodnia. Polsat Sport Extra pokaże dwa spotkania 3. kolejki.

O 18:00 Developres SkyRes Rzeszów zmierzy się z Bankiem Pocztowym Pałacem Bydgoszcz. Gospodynie meczu są zdecydowanymi faworytkami, choć mogą odczuwać zmęczenie po sobotniej batalii z Budowlanymi Łódź. Rzeszowianki przegrały po tie-breaku 2:3, ale przez większość meczu prezentowały siatkówkę na bardzo wysokim poziomie. W pierwszej kolejce łatwo wygrały za trzy punkty, co można spokojnie odczytywać, że w stolicy Podkarpacia trafiono z formą na początek sezonu. Wydaje się, iż mecz z Pałacem może być formalnością.

Wieczorem, ENEA PTPS Piła podejmie #Volley Wrocław. Żaden z zespołów nie wygrał jeszcze spotkania, lecz w nieco lepszych humorach znajdują się pewnie Wrocławianki. #Volley dwukrotnie przegrał po tie-breaku, zaskakująco solidnie spisując się przede wszystkim w drugim meczu. W pierwszych dwóch setach zdominowały one ŁKS Łódź, nie dając wicemistrzyniom Polski dojść do głosu. Niestety, nie zdołały utrzymać swojej dyspozycji, przegrały trzy kolejne sety i ostatecznie schodziły z parkietu jako pokonane. Nie zmienia to faktu, iż jasno pokazały swoim kibicom, iż w siatkówkę grać potrafią. Ewentualne zwycięstwo w środę byłoby tylko kolejnym dowodem. A szanse są spore, albowiem Pilanki ugrały w tym sezonie tylko jednego seta.

ŚRODA – 14 LISTOPADA 2018

18:00 Liga Siatkówki Kobiet – 3. kolejka: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – BANK POCZTOWY PAŁAC BYDGOSZCZ na żywo

20:30 Liga Siatkówki Kobiet – 3. kolejka: ENEA PTPS PIŁA – #VOLLEY WROCŁAW na żywo