Dwa mecze 4. kolejki francuskiej Ligue 1 Conforama w Eleven Extra HD!

W najbliższy weekend będzie można zobaczyć dwa spotkania 4. kolejki francuskiej Ligue 1 Conforama, jedno w piątek i jedno w niedzielę. Oczywiście będą to spotkania z udziałem najpierw Paris Saint Germain, a potem AS Monaco. Paryżanie w pierwszych trzech spotkaniach […]

W najbliższy weekend będzie można zobaczyć dwa spotkania 4. kolejki francuskiej Ligue 1 Conforama, jedno w piątek i jedno w niedzielę. Oczywiście będą to spotkania z udziałem najpierw Paris Saint Germain, a potem AS Monaco.

Paryżanie w pierwszych trzech spotkaniach zdobyli komplet punktów zdobywając w tych spotkaniach aż jedenaście bramek i tracąc zaledwie dwie. Jednak w najbliższy piątek będą mieli najtrudniejsze zadanie jak do tej pory w tym sezonie, czyli pojedynek na Parc des Princes z zawsze groźnym AS Saint-Etienne. Spotkanie będzie kolejną okazją na zobaczenie przez paryskich kibiców najdroższego piłkarza świata, Neymara, który rozegrał zaledwie dwa spotkania w ekipie Paris Saint Germain, a na swoim koncie ma już trzy bramki i trzy asysty, co sytuuje go w czołówce najlepszych strzelców i asystentów całej ligi.

Natomiast AS Monaco również zmierzy się również z najbardziej wymagającym przeciwnikiem jak do tej pory w tym sezonie, czyli Olimpique Marsylia, która po dwóch zwycięstwach w lidze ostatnio nieoczekiwanie zremisowała u siebie z finalistą ostatniej edycji pucharu Francji, Angersc SCO 1:1. Natomiast zespół z księstwa w trzech meczach zgromadził komplet punktów kontynuując swoją znakomitą serię, która w zeszłym sezonie doprowadziła drużynę Monaco do tytułu mistrza Francji. To spotkanie zostanie rozegrane na zakończenie 4. kolejki Ligue 1 Conforama.

pasek2

PIĄTEK – 25 SIERPNIA 2017

20:40 Ligue 1 Conforama – 4. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – AS SAINT-ETIENNE na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 27 SIERPNIA 2017

20:55 Ligue 1 Conforama – 4. kolejka: AS MONACO – OLYMPIQUE MARSYLIA na żywo
Ipla

pasek2

About Bartosz Głąb

Dziennikarz GOL24.pl zajmujący się piłkarską Ekstraklasą i 1. ligą, oraz współpracujący z TakSięGra.pl