Dwa mecze Sky BET Championship w weekend na antenach Eleven

Angielska piłka nie zwalnia tempa. Po emocjach związanych ze spotkaniami pucharowymi, powracają  mecze ligowe. Na antenach telewizji Eleven w najbliższy weekend będzie można zobaczyć dwa spotkania Sky BET Championship. Kolejkę rozpocznie piątkowy hit, w którym Leeds United podejmie na własnym […]

Angielska piłka nie zwalnia tempa. Po emocjach związanych ze spotkaniami pucharowymi, powracają  mecze ligowe. Na antenach telewizji Eleven w najbliższy weekend będzie można zobaczyć dwa spotkania Sky BET Championship.

Kolejkę rozpocznie piątkowy hit, w którym Leeds United podejmie na własnym stadionie ekipę Derby County. Obie drużyny w tym sezonie mierzą w co najmniej udział w barażach o możliwość gry w Premier League. Po 25 rozegranych spotkaniach bliżej tego celu jest ekipa gospodarzy, zajmująca aktualnie piąte miejsce w tabeli i mająca pięć punktów przewagi nad siódmym Derby. Drużyna gości, w przypadku zwycięstwa, będzie mogla awansować na szóste miejsce w tabeli, które jest premiowane udziałem w barażach o grę w ekstraklasie.

Z kolei w sobotę drużyna Fulham zagra u siebie z Barnsley FC. Obie ekipy w tej chwili znajdują się w środku tabeli (odpowiednio: 10. i 8. miejsce), jednak ich strata do szóstej drużyny nie jest zbyt duża (odpowiednio: 6 i 4 punkty). Tak więc stawka tego spotkania także będzie wysoka. Zwycięzca tego meczu będzie mógł nawiązać bezpośredni kontakt z czołówką i włączyć się do walki o awans do Premier League.

pasek2

PIĄTEK– 13 STYCZNIA 2017

20:40 Sky BET Championship – 26. kolejka: LEEDS UNITED – DERBY COUNTRY na żywo

SOBOTA – 14 STYCZNIA 2017

15:55 Sky BET Championship – 26. kolejka: FULHAM FC – BARNSLEY FC na żywo

pasek2

About Mariusz Kus