Ekstraklasa kobiet i finały Pucharu Polski w TVP Sport HD

Przed nami wiele emocji związanych z piłką ręczną na antenie TVP Sport HD. Po meczach reprezentacji z Białorusią na kibiców czekają mecze Ekstraklasy kobiet i mecze finałowe Pucharu Polski. Kibice w końcu się doczekali. TVP nabyła prawa do transmisji spotkań […]

Przed nami wiele emocji związanych z piłką ręczną na antenie TVP Sport HD. Po meczach reprezentacji z Białorusią na kibiców czekają mecze Ekstraklasy kobiet i mecze finałowe Pucharu Polski.

Kibice w końcu się doczekali. TVP nabyła prawa do transmisji spotkań polskiej ligi szczypiornistek. Na antenie TVP Sport HD będzie można obejrzeć transmisje z fazy pucharowej. W sobotę 13 maja odbędzie się mecz MKS Selgros Lublin z Vistalem Łączpol Gdynia.

20 i 21 maja na antenie TVP Sport HD transmitowane będą mecze finału Pucharu Polski PGNiG. Rozgrywki odbędą się w Lublinie. W sobotę w finale kobiet o godzinie 17:40 zagrają Metraco Zagłębie Lubin i Kram Start Elbląg. W niedzielę o 18:40 rozpocznie się transmisja z meczu finałowego mężczyzn. Zmierzą się prawdopodobnie Vive Tauron Kielce i Orlen Wisła Płock. Będziemy świadkami kolejnej „Świętej Wojny”.

About Kamil Karczmarek