Eliminacje ME 2016: skromne zwycięstwo Norwegów z Bułgarami!

W poniedziałkowym spotkaniu eliminacji Mistrzostw Europy, które w 2016 roku odbędą się we Francji Norwegia pokonała Bułgarię 2:1. W 13. minucie pierwszą bramkę dla Norwegii zdobył Tarik Elyanoussi, przed końcem pierwszej połowy meczu bramkę zdobył Nikolay Bodurov, a zwycięską bramkę […]

W poniedziałkowym spotkaniu eliminacji Mistrzostw Europy, które w 2016 roku odbędą się we Francji Norwegia pokonała Bułgarię 2:1. W 13. minucie pierwszą bramkę dla Norwegii zdobył Tarik Elyanoussi, przed końcem pierwszej połowy meczu bramkę zdobył Nikolay Bodurov, a zwycięską bramkę w 72. minucie meczu strzelił Havard Nielsen. Po tym spotkaniu Norwegowie zajmują trzecie, a Bułgarzy czwarte miejsce w grupie H.

Norwegia

W pierwszej części spotkania lepsze wrażenie w niej sprawiali miejscowi, jednak po bramce Elyounossiego to Bułgarzy odpowiedzieli trafieniem Hristova. Zdecydowanie jednak kibice liczyli na więcej emocji i dobrych, składnych akcji w drugiej częsci gry. Ta jednak nie przyniosła wiele więcej emocji, ale Norwegowie udokumentowali swoją przewagę bramką Nielsena i na swoim boisku zainkasowali bardzo ważne trzy punkty.

Norwegia – Bułgaria 2:1 (1:1)