Eliminacje Mistrzostw Europy U21: Polska – Wyspy Owcze w Polsacie Sport Extra

Już w ten piątek  kolejny mecz reprezentacji Polski do lat 21. Tym razem przeciwnikiem Biało-Czerwonych będzie reprezentacja Wysp Owczych. Spotkanie odbędzie się w Lubinie. Siódme starcie Biało-Czerwonych w kwalifikacjach do młodzieżowych mistrzostw Europy 2019. Reprezentacja Polski w pierwszym meczu z […]

Już w ten piątek  kolejny mecz reprezentacji Polski do lat 21. Tym razem przeciwnikiem Biało-Czerwonych będzie reprezentacja Wysp Owczych. Spotkanie odbędzie się w Lubinie.

Siódme starcie Biało-Czerwonych w kwalifikacjach do młodzieżowych mistrzostw Europy 2019. Reprezentacja Polski w pierwszym meczu z Wyspami Owczymi zanotowała jednak wpadkę, zaledwie remisując w Tórshavn 2:2. Spotkanie rozpoczęło się zgodnie z oczekiwaniami, bramkę z rzutu karnego w 34. minucie strzelił Dawid Kownacki (opuścił boisko za drugą żółtą kartkę w 79. minucie). Następnie dwie bramki wbili gospodarze tego spotkania. Przed kompromitacją Polaków uratował Jakub Bartosz, który trafił do siatki w 94. minucie.

Polacy są obecnie liderami grupy trzeciej z 14 punktami na koncie.W Lubinie nie mogą sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. Inaczej stracą pierwszą lokatę w tabeli. Drużyna Czesława Michniewicza chcąc pojechać na Mistrzostwa Europy musi wygrać pozostałe 4 spotkania, wtedy nie trzeba będzie liczyć na korzystne wyniki innych meczów.

PIĄTEK – 7 WRZEŚNIA 2018

17:45 Eliminacje do Mistrzostw Europy Mężczyzn U21  – grupa 3: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

18:00 Eliminacje do Mistrzostw Europy Mężczyzn U21 – grupa 3: POLSKA – WYSPY OWCZE na żywo
Ipla

About Mateusz Bartkowiak