Faza grupowa Copa Libertadores w Sportklubie!

W środku tygodnia nie lada gratka czeka kibiców południowoamerykańskiej piłki. , bo zostaną rozegrane kolejne spotkania fazy grupowej Copa Libertadores! Sportklub pokaże dwa bardzo ciekawie zapowiadające się spotkania. W nocy z wtorku na środę naprzeciw siebie staną argentyński Estudiantes La […]

W środku tygodnia nie lada gratka czeka kibiców południowoamerykańskiej piłki. , bo zostaną rozegrane kolejne spotkania fazy grupowej Copa Libertadores! Sportklub pokaże dwa bardzo ciekawie zapowiadające się spotkania.

W nocy z wtorku na środę naprzeciw siebie staną argentyński Estudiantes La Plata i ekwadorska Barcelona SC. Faworytem wydaje się Estudiantes, mimo to, że przegrał w pierwszej kolejce z Botafogo, a Barcelona wygrała z Atletico Nacional. Estudiantes jest trzecie w lidze argentyńskiej po dziewiętnastu kolejkach, natomiast Barcelona SC zajmuje dopiero piąte miejsce po dziewięciu kolejkach ekwadorskiej ekstraklasy.

Natomiast w nocy ze środy na czwartek przeciwko sobie zagrają brazylijski SE Palmeiras i urugwajski Club Atletico Penarol. Palmeiras jest liderem tabeli po dwóch spotkaniach fazy grupowej, natomiast Penarol ma do tej pory jedno zwycięstwo i jedną porażkę. Zespół Palmeiras jest już w półfinale rozgrywek swojej ligi, natomiast Penarol po dziesięciu kolejkach plasuje się na trzeciej pozycji.

ŚRODA – 12 KWIETNIA 2017

02:00 Copa Libertadores – grupa 1: ESTUDIANTES LA PLATA – BARCELONA SC na żywo
Sportklub
Komentarz: Julian Kowalski

CZWARTEK – 13 KWIETNIA 2017

02:45 Copa Libertadores – grupa 5: SE PALMEIRAS – CLUB ATLETICO PENAROL na żywo
Sportklub
Komentarz: Bartłomiej Rabij

About Bartosz Głąb

Dziennikarz GOL24.pl zajmujący się piłkarską Ekstraklasą i 1. ligą, oraz współpracujący z TakSięGra.pl