Faza play-off z NBA w Canal+ Sport i Canal+ Sport 2

Na ten tydzień zaplanowano cztery spotkania z fazy play-off. Najciekawiej powinno być w Waszyngtonie, gdzie Golden podejmie Clippers. Emocji nie zabraknie również w Indianapolis w starciu Pacers z Celtics. W pojedynku Warriors z Clippers jest remis 1:1. Pierwszym mecz gracze […]

W pojedynku Warriors z Clippers jest remis 1:1. Pierwszym mecz gracze z Kalifornii mieli wszystko po kontrola i odnieśli przekonywujące zwycięstwo. W drugim pojedynku również koszykarze z Oakland Areny prowadzili po dwóch kwartach i nic nie zapowiadało, że mogą ulec zawodnikom trenera Doca Riversa. Zdobycie w trzeciej i czwartej kwarcie aż 58 punktów na nic sie zdało. Przyjezdni rzucili w tym czasie 85 i ostatecznie wygrali 135:131.

Indiana zmierzy się z Celtics. W pierwszym meczu koszykarze z Bostonu wykorzystali atut własnego parkietu i wygrali 84:74. Kluczowa okazała się trzecia kwarta, którą Kyle Irving i spółka wygrali 26:8. Licząc pojedynki z fazy zasadniczej to czwarte kolejne zwycięstwo graczy Brada Stevensa.

W AT&T Center Spurs podejmie Nuggets. Denver sprawiło swoim kibicom niemiła niespodziankę i przegrało 96:101. Co ciekawe biorąc pod uwagę spotkania w sezonie 2018/2019 to lepszy bilans mają gracze z San Antonio, którzy wygrali trzy starcia i dwa razy ulegli. Jedynym zawodnikiem, którzy zdobył 20 lub więcej punktów był  Gary Harris.