Faza play-off z NBA w Canal+ Sport i Canal+ Sport 2

W czwartkową noc dwa spotkania fazy zasadniczej, a w sobotę i niedzielę widzowie będą mogli zobaczyć po jednym spotkaniu z fazy play-off. W Scotiabank Arena Raptors zmierzy się z Magic. Toronto zajęło drugie miejsce na Wschodzie, Orlando było siódme. Goście przystąpią […]

W czwartkową noc dwa spotkania fazy zasadniczej, a w sobotę i niedzielę widzowie będą mogli zobaczyć po jednym spotkaniu z fazy play-off.

W Scotiabank Arena Raptors zmierzy się z Magic. Toronto zajęło drugie miejsce na Wschodzie, Orlando było siódme. Goście przystąpią do tego spotkania mocno osłabieni. Zabraknie: Mohameda Bamby, Markella Fultza, Jonathana Isaaca oraz Timofieja Mozgowa. Gospodarze grali u siebie w fazie zasadniczej z koszykarzami trenera Steva Clifforda dwukrotnie. Bilans tych pojedynków to jedno zwycięstwo i jedna porażka.

W Bankers Life Fieldhouse Pacers zmierzą się z Celtics. Obie ekipy mają taki sam bilans spotkań ( czterdzieści sześć zwycięstw i trzydzieści dwie porażki) i zajmują odpowiednio piątą oraz czwartą lokatę na Wschodzie. Gospodarze w tym starciu wystąpią bez Darrena Collisona oraz Victor Oladipo. Pierwszy z nich ma problem z pachwiną, drugi z kolanem. Indiana z ośmiu spotkań u siebie w marcu przegrała jedynie dwa. Boston na pięć poprzednich wyjazdów wygrał tylko raz. W tym sezonie obie drużyny grały ze sobą trzy razy. W każdym z tych meczów zespoły rzucały ponad sto punktów. Dwie potyczki wygrali Cetlowie, raz gracze z Indianapolis.

CZWARTEK – 11 KWIETNIA 2019

02:00 NBA: SAN ANTONIA SPURS – DALLAS MAVERICKS na żywo
CANAL+ Sport HD

04:30 NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – UTAH JAZZ na żywo
CANAL+ Sport HD

SOBOTA – 13 KWIETNIA 2019

23:00 NBA: TORONTO RAPTORS – ORLANDO MAGIC na żywo

NIEDZIELA – 14 KWIETNIA 2019

21:30 NBA: OKLAHOMA CITY THUNDER – PORTLAND TRAIL BLAZERS na żywo

About Mateusz Bartkowiak