Finał kobiet Pucharu Polski w piłce ręcznej w TVP Sport HD

W sobotę w Lublinie odbędzie się finał Pucharu Polski piłkarek ręcznych. Zmierzą się ze sobą zawodniczki Metraco Zagłębie Lubin i Kram Start Elbląg. Transmisja w TVP Sport HD. Zagłębie i Start powalczą o swoje czwarte zwycięstwo w Pucharze Polski. Zespół […]

W sobotę w Lublinie odbędzie się finał Pucharu Polski piłkarek ręcznych. Zmierzą się ze sobą zawodniczki Metraco Zagłębie Lubin i Kram Start Elbląg. Transmisja w TVP Sport HD.

Zagłębie i Start powalczą o swoje czwarte zwycięstwo w Pucharze Polski. Zespół z Lubina triumfował w 2009, 2011 i 2013 roku, a zespół z Elbląga w 1993, 1994 i 1999. Zagłębie w ćwierćfinale pokonało AZS Łączpol Gdańsk, a w półfinale wyeliminowało Vistal Łączpol Gdynia. Lubinianki odrobiły w rewanżu stratę 6 bramki.

Zawodniczki Startu Elbląg w 1/4 finału pokonały zespół MKS Piotrcovia. W półfinale na Start czekał MKS Selgros Lublin. Szczypiornistki z Elbląga pewnie wygrały u siebie 6 trafieniami, a na wyjeździe zremisowały. Finał zapowiada się na bardzo wyrównany mecz.

SOBOTA – 20 MAJA 2017

17:40 Puchar Polski – Finał: METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN – KRAM START ELBLĄG na żywo
sport.tvp.pl 

About Kamil Karczmarek