Finałowy dwumecz PGNIG Superligi mężczyzn w nSport+ HD

Sezon 2017/2018 PGNiG Superligi mężczyzn zbliża się do końca. Pozostały jeszcze tylko dwa finałowe spotkania Orlenu Wisły Płock z PGE VIVE Kielce. Transmisje w nSport+ HD.  Zdecydowanym faworytem decydującego dwumeczu jest PGE VIVE Kielce. Zespół z województwa świętokrzyskiego posiada zdecydowanie […]

Sezon 2017/2018 PGNiG Superligi mężczyzn zbliża się do końca. Pozostały jeszcze tylko dwa finałowe spotkania Orlenu Wisły Płock z PGE VIVE Kielce. Transmisje w nSport+ HD. 

Zdecydowanym faworytem decydującego dwumeczu jest PGE VIVE Kielce. Zespół z województwa świętokrzyskiego posiada zdecydowanie mocniejszy skład, w ostatnich latach zupełnie dominował Płocczan, a do tego znajduje się w lepszej formie. W 2018 roku zdołali pokonać ich tylko bogacze z PSG w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Na polskim podwórku wygrywali z każdym i robili to w dobrym stylu. Ich przeciwnicy nie mieli aż tak udanego sezonu. Nie poradzili sobie w ćwierćfinale Pucharu Polski, w lidze mieli delikatne problemy, żeby zakwalifikować się do finału. Dużą niespodzianką była ich przegrana z Gwardią Opole w pierwszym spotkaniu 1/2 finału. W drugim pokazali już większą jakość, ale nie zmienia to faktu, że wynik w Opolu był dla Płocczan powodem do wstydu.

Wydaje się, że nie ma elementu, w którym Orlen Wisła górowałaby nad PGE VIVE. Całkiem prawdopodobne, że losy mistrzostwa rozstrzygną się już w pierwszym meczu w Płocku.

pasek2

ŚRODA – 30 MAJA 2018

19:45 PGNiG Superliga – Finał: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Karpiński – Patryk Rombel (z Płocka)
Reporter: Bartek Ignacik

20:10 
PGNiG Superliga – Finał: ORLEN WISŁA PŁOCK – PGE VIVE KIELCE na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Płocka)

NIEDZIELA – 3 CZERWCA 2018

15:30 PGNiG Superliga – Finał: STUDIO na żywo


15:55 
PGNiG Superliga – Finał: PGE VIVE KIELCE – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo

pasek2

About Jakub Zegarowski