Finały Konferencji NBA w nc+

Sezon NBA powoli dobiega końca, ale to dla fanów dobra wiadomość, gdyż to właśnie teraz będziemy świadkami największych emocji. 4 najlepsze zespoły fazy zasadniczej potwierdziły swoje umiejętności w play-off i to na nich skupi się uwaga fanów. Pierwszy mecz pomiędzy […]

Pierwszy mecz pomiędzy Golden State Warriors a San Antonio Spurs był fantastycznym widowiskiem. Pierwsza połowa to dominacja zawodników Spurs, ale obraz gry odmienił się w 3 kwarcie, kiedy Kawhi Leonard doznał kontuzji kostki. Jak się okazało, gwiazdor Spurs nie był w stanie powrócić na parkiet, a wicemistrzowie nie mieli skrupułów, aby zniszczyć to, co przez większość meczu budowali goście. W drugim spotkaniu goście będą musieli radzić sobie bez Leonarda, co może okazać się zaporą nie do przejścia. Golden State Warriors prawdopodobnie także nie bedą mogli wykorzystać jednego ze swoich ważnych graczy. Andre Iguadola narzekał na ból kolana i jego występ stoi pod znakiem zapytania.

Boston Celtics są po najlepszej jak dotąd serii play-off. Mecze z Wizards pokazały, jak ważna jest przewaga własnego parkietu i własnie w TD Garden rozpoczną rywalizację z Cavaliers. Celtowie przeciwko Wizards pokazali zespołową koszykówkę, a bardzo mocnym punktem byli rezerwowi. Cleveland przystępuje do tej rywalizacji z bilansem w play-offach 8-0 i kluczowe może być to ile sił zachowały drużyny na najważniejsze mecze. Celtics zagrali o 5 spotkań więcej od swoich czwartkowych rywali i według wielu kibiców oraz ekspertów, nie są na poziomie mistrzów NBA. Czy Boston Celtics wyeliminują Cavaliers i sprawią, że LeBron James nie zagra w finale NBA pierwszy raz od 2011 roku?

ŚRODA – 17 MAJA 2017

03:00 NBA – play-off: GOLDEN STATE WARRIORS – SAN ANTONIO SPURS (mecz nr 2) na żywo