Florida Cup na antenach Eleven Sports

Florida Cup to turniej towarzyski rozgrywany w Stanach Zjednoczonych. Tegoroczna edycja będzie już czwartą, a polska liga po raz pierwszy będzie miała swojego przedstawiciela w tych rozgrywkach – Legię Warszawa. Każdy z zespołów rozegra po 2 mecze, a zwycięzcę turnieju […]

Florida Cup to turniej towarzyski rozgrywany w Stanach Zjednoczonych. Tegoroczna edycja będzie już czwartą, a polska liga po raz pierwszy będzie miała swojego przedstawiciela w tych rozgrywkach – Legię Warszawa.

Każdy z zespołów rozegra po 2 mecze, a zwycięzcę turnieju rozstrzygnie ilość punktów po 2 kolejkach. W przypadku równej liczby punktów, o kolejności w tabeli zadecyduje bilans bramkowy. Legia zagra z ekwadorską Barceloną SC i kolumbijskim Atletico Nacional. Mecze z zespołami z Ameryki Południowej będą świetnym sprawdzianem dla mistrza polski w kontekście przygotowania do kolejnej rundy rozgrywek ligowych. Dla kibiców będzie to także okazja, aby zobaczyć w akcji nowych piłkarzy stołecznego zespołu, a i finansowo wyjdzie to polskiemu klubowi na plus. W turnieju zagrają także inne zespoły z europy: PSV Eindhoven i Rangers FC. Holendrzy i Szkoci nie mają tak długiej przerwy w rozgrywkach, jak ma to miejsce w przypadku ekstraklasy, więc porównując każdy z zespołów, pewnie będzie widać, że są one w innej kondycji. Najliczniej reprezentowana, jak co roku, będzie liga brazylijska, z której zobaczymy aż 3 zespoły. Będą to Atletico Mineiro, Corinthians Paulista i Fluminense.

pasek2

CZWARTEK – 11 STYCZNIA 2017

00:55 Florida Cup: SC CORINTHIANS PAULISTA – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla

PIĄTEK – 12 STYCZNIA 2017

00:55 Florida Cup: ATLETICO MINEIRO – RANGERS FC na żywo
Ipla

SOBOTA – 13 STYCZNIA 2017

00:55 Florida Cup: PSV EINDHOVEN – FLUMINENSE FC na żywo
Ipla

18:55
Florida Cup: RANGERS FC – SC CORINTHIANS PAULISTA na żywo


20:55
Florida Cup: BARCELONA SC – LEGIA WARSZAWA na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 14 STYCZNIA 2017


18:55 
Florida Cup: ATLETICO NACIONAL – ATLETICO MINEIRO na żywo
Ipla

PONIEDZIAŁEK – 15 STYCZNIA 2017

21:55 Florida Cup: FLUMINENSE FC – BARCELONA SC na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 21 STYCZNIA 2017

00:00 Florida Cup: LEGIA WARSZAWAATLETICO NACIONAL na żywo
Ipla
pasek2

About Piotr Szczeciński