Fluminense – Flamengo w Eleven Sports

Spotkanie pomiędzy Fluminense a Flamengo w ramach 8. kolejki brazylijskiej Serie A zapowiada się ciekawie. Oba zespoły prezentują formę poniżej ich oczekiwań i mimo, że jest to dopiero początek sezonu, to już tracą kilka punktów do czołówki. Zarówno Fluminense jak […]

Spotkanie pomiędzy Fluminense a Flamengo w ramach 8. kolejki brazylijskiej Serie A zapowiada się ciekawie. Oba zespoły prezentują formę poniżej ich oczekiwań i mimo, że jest to dopiero początek sezonu, to już tracą kilka punktów do czołówki.

Zarówno Fluminense jak i Flamengo zdobyły 10 punktów, ale bardziej rozczarowani są kibice gości. Trzeci zespół poprzedniego sezonu jest faworytem w niedzielnym spotkaniu i ostatnie zwycięstwo z Ponte Pretą pozwala wierzyć, że zespół wraca na właściwe tory. Fluminense musi poprawić grę w obronie, bo 13 goli straconych w 7 spotkaniach to wynik tragiczny. Gorsze pod tym względem są tylko 2 zespoły. Jednym z powodów takiej postawy, jest kontuzja Wellingtona Guma, który był podstawowym obrońcą „Flu” w zeszłym sezonie. Od połowy maja, czyli wtedy kiedy Gum doznał kontuzji, Fluminense rozegrali 9 spotkań i w żadnym z nich nie zachowali czystego konta. Fani gospodarzy czekają na dobry mecz, szczególnie w defensywie, swoich ulubieńców, Flamengo natomiast zrobi wszystko, aby zbliżyć się do podium.

NIEDZIELA – 18 CZERWCA 2017

20:55 Serie A – 8. kolejka: FLUMINENSE FC – CR FLAMENGO na żywo
Ipla

About Piotr Szczeciński