Francja – Paragwaj w Polsat Sport Extra

Wszystkie najsilniejsze ligi świata zakończyły już swoje sezony, do rozstrzygnięcia, z tych najpoważniejszych rozgrywek, pozostaje jeszcze Liga Mistrzów. Pora więc na spotkania reprezentacji, w piątek spotkają się ze sobą Francja i Paragwaj. Spotkanie to zostanie rozegrane na Roazhon Park w […]

Wszystkie najsilniejsze ligi świata zakończyły już swoje sezony, do rozstrzygnięcia, z tych najpoważniejszych rozgrywek, pozostaje jeszcze Liga Mistrzów. Pora więc na spotkania reprezentacji, w piątek spotkają się ze sobą Francja i Paragwaj.

Spotkanie to zostanie rozegrane na Roazhon Park w Rennes. Dla Francuzów będzie to test przed wyjazdem na arcyważny mecz eliminacyjny ze Szwecją, który zostanie rozegrany tydzień później. Trójkolorowi są w tej chwili liderem swojej grupy z 13 punktami i mają 3 „oczka” przewagi nad drugą w tabeli reprezentacją Trzech Koron.

Paragwaj kolejne spotkanie w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata zagra dopiero pod koniec września. Spotkanie z Francją będzie więc bardziej okazją do przetestowania nowych zawodników i schematów taktycznych niż przetarciem przed najważniejszymi meczami eliminacyjnymi.

PIĄTEK – 2 CZERWCA 2017

20:50 Mecz Towarzyski: FRANCJA – PARAGWAJ na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

About Mariusz Kus