GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec w Polsacie Sport

W najbliższy weekend Polsat Sport pokaże 1 spotkanie Nice 1. Ligi.  Rywalizacja pomiędzy GKS-em Tychy a Zagbłębiem Sosnowiec to spotkanie pomiędzy 14. a 7. drużyną, ale różnica między nimi to tylko 3 punkty, więc najbliższa kolejka może znowu wiele zmienić […]

W najbliższy weekend Polsat Sport pokaże 1 spotkanie Nice 1. Ligi.  Rywalizacja pomiędzy GKS-em Tychy a Zagbłębiem Sosnowiec to spotkanie pomiędzy 14. a 7. drużyną, ale różnica między nimi to tylko 3 punkty, więc najbliższa kolejka może znowu wiele zmienić w tabeli.

GKS w ostatniej kolejce przegrał z Odrą 0-1 i ten mecz był ich 8. z rzędu na wyjeździe bez zwycięstwa. Zdecydowanie lepiej spisują się na własnym boisku, bo potrafili na nim wygrywać i urywać punkty wyżej sklasyfikowanym zespołom. Zagłębie na własnym stadionie także gra o niebo lepiej niż na wyjazdach, na których nie wygrali jeszcze żadnego z 7 meczów w tym sezonie. Zawodnicy z Sosnowca mają za sobą serię 6 meczów bez porażki. Po 3 mecze wygrali i zremisowali, w tym zwycięstwo ze Stomilem aż 5-1 oraz wygrana w ostatniej kolejce z Ruchem 2-1. Zwycięstwo z odwiecznym rywalem z Chorzowa pozwoliło im awansować o kilka miejsc w tabeli, a straty punktów kilku czołowych zespołów sprawiły, że w Sosnowcu nadal wierzą w awans.

pasek2

NIEDZIELA – 12 LISTOPADA 2017

12:30 NICE 1. Liga – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Tychów)
Reporter: Grzegorz Michalewski


12:40 
NICE 1. Liga – 17. kolejka: GKS TYCHY – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Tychów)
pasek2

About Piotr Szczeciński