Gol w końcówce i zwycięstwo Estonii

W rozegranym w Tallinnie meczu grupy E Estonia pokonała Słowenię 1:0 (0:0). Gola na wagę zwycięstwa tuż przed końcem spotkania zdobył dla gospodarzy Ats Purje. Goście kończyli pojedynek w osłabieniu. Spotkanie prowadzone było przez polskich arbitrów. Głównym sędzią był Szymon […]

Spotkanie prowadzone było przez polskich arbitrów. Głównym sędzią był Szymon Marciniak.

Zgromadzeni na A. Le Coq Arenie długo nie mogli doczekać się goli. Najpierw w 79. minucie z boiska za drugą żółtą kartkę wyrzucony został Dalibor Stevanovic.

Siedem minut później grający w osłabieniu Słoweńcy stracili gola. Jego strzelcem był Ats Purje, który tym trafieniem zapewnił Estonii trzy punkty.