Gorączkowa walka o utrzymanie w Ekstralidze. Żużel w nSport+

Coraz ciaśniej robi się na dole tabeli. Punkt, punkcik będzie decydował kto się utrzyma a kto spadnie z PGE Ekstraligi. Nie ma już zabawy. Czas dorosnąć a tę przedostatnią kolejkę warto potraktować jako próbny egzamin maturalny. NSport+ zaprasza na dwa […]

Coraz ciaśniej robi się na dole tabeli. Punkt, punkcik będzie decydował kto się utrzyma a kto spadnie z PGE Ekstraligi. Nie ma już zabawy. Czas dorosnąć a tę przedostatnią kolejkę warto potraktować jako próbny egzamin maturalny. NSport+ zaprasza na dwa spotkania, które nim się jeszcze nie zaczęły już przysparzają o szybsze bicie serca. Tarnów i Grudziądz na telewizyjnych łączach.

O ile w Częstochowie względny spokój o tyle w Tarnowie zupełnie inne nastroje. Unia Tarnów zajmuje przedostatnie miejsce, z punktem przewagi nad zielonogórską „Myszką Miki” podobnie zresztą jak GKM Grudziądz. Tarnowianie będą zatem nerwowo spoglądali na mecz przy Hallera bo od tego spotkania zależeć będzie pozycja wyjściowa przed ostatnią runda zasadniczą. GKM postraszył ubiegłego tygodnia leszczyński dream team. Do pełni radości zabrakło jednak kilku punktów a jak to zazwyczaj bywa, za chwilę o tym spotkaniu nikt już pamiętać nie będzie. I słusznie. Przed nimi walka o być albo nie być w Ekstralidze. Jakże ważna konfrontacja dla układu dolnej części tabeli. Falubaz nie wypunktował Częstochowian a co gorsza dla nich, to „Lwy” obnażyły słabość zielonogórskiego zespołu. Czy Adam Skórnicki zmotywuje tak swoje gwiazdy, że w Grudziądzu obronią chociażby punkt bonusowy? W takiej trudnej sytuacji trzeba zacząć od zbierania czegokolwiek. Tarnów musi za to zresetować się po ostatniej porażce z Toruniem i z czysta głową przystąpić do niedzielnego spotkania. Do „Jaskółczego gniazda” przyjadą częstochowianie z Markiem Cieślakiem. Konfrontacja tarnowskich Duńczyków z Lindgrenem i Madsenem powinno być ozdobą niedzielnej kolejki.

NIEDZIELA – 19 SIERPNIA 2018

16:30 PGE Ekstraliga – 13. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


17:00 
PGE Ekstraliga – 13. kolejka: GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW – FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA na żywo


19:00 
PGE Ekstraliga – 13. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:30 
PGE Ekstraliga – 13. kolejka: MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ – FALUBAZ ZIELONA GÓA na żywo


21:15
 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

About Michał Lewandowski