Gorzów Wielkopolski i Toruń na antenie nSport+ w 8. kolejce PGE Ekstraligi

Ósma kolejka żużlowej PGE Ekstraligi już w tę niedzielę na antenie nSport+. W niej kamery zainstalowane zostaną w Gorzowie Wielkopolskim oraz Toruniu. Wkraczamy w drugą fazę żużlowych rozgrywek w Polsce. Derby tym razem przeniosą się do Gorzowa. Dwa tygodnie temu […]

Ósma kolejka żużlowej PGE Ekstraligi już w tę niedzielę na antenie nSport+. W niej kamery zainstalowane zostaną w Gorzowie Wielkopolskim oraz Toruniu. Wkraczamy w drugą fazę żużlowych rozgrywek w Polsce.

Derby tym razem przeniosą się do Gorzowa. Dwa tygodnie temu Falubaz u siebie przegrał 4 punktami ze Stalą. Czy na wyjeździe odrobi tę różnicę? Czasu na poprawki zbyt dużo nie było a kibice nie ochłonęli jeszcze po poprzednim pojedynku. Emocje zatem sięgną zenitu.

Któż by się spodziewał, że Get Well z Doylem w składzie na półmetku rundy zasadniczej zajmować będzie dopiero przedostatnie miejsce? Ostatni dzwonek na to aby zacząć zdobywać punkt bo play – offy odjeżdżają z każdą kolejką. W tę niedzielę przyjedzie wicelider z Częstochowy w sładzie której jest wychowanek miejscowych Adrian Miedziński. Dla „Miedziaka” będzie to zarówno podróż sentymentalna jak i szansa udowodnienia że to ona miał rację zmieniając „Anioły” na „Lwy”.

pasek2

NIEDZIELA – 10 CZERWCA 2018

16:00 PGE Ekstraliga – 8. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


16:30 
PGE Ekstraliga – 8. kolejka: CASH BROKER STAL GORZÓW – FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo


18:30 
PGE Ekstraliga – 8. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:00 
PGE Ekstraliga – 8. kolejka: GET WELL TORUŃ – FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA  na żywo


20:45 
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

pasek2

About Michał Lewandowski