Grand Prix w Horsens na antenie Canal+

Dwie rundy cyklu Grand Prix za nami. Na czele Chris Holder z przewagą dwóch punktów nad Taiem Woffindenem i Gregiem Hancockiem. Najwyzej sklasyfikowany z Polaków Maciej Janowski zajmuje 5 miejsce. Do lidera cyklu traci 6 oczek. Czy w Horsens utrzyma dzielący […]

Dwie rundy cyklu Grand Prix za nami. Na czele Chris Holder z przewagą dwóch punktów nad Taiem Woffindenem i Gregiem Hancockiem. Najwyzej sklasyfikowany z Polaków Maciej Janowski zajmuje 5 miejsce. Do lidera cyklu traci 6 oczek. Czy w Horsens utrzyma dzielący ich dystans?

Pytanie nie postawione przez przypadek. W ubiegłym roku Polak zajął 3 miejsce wyprzedzając takie marki jak wspomniani wcześniej zawodnicy. Należy jednak ostrożniej podchodzić do oczekiwań. „Magic” w lidze spisuje się różnie. Nie potrafi ustabilizować formy, tak jak kilku innych zawodników ze światowej czołówki. Liga nie odzwierciedla jednak turnieju indywidualnego co widać po postawie Bartka Zmarzlika. W PGE Ekstralidze jest najskuteczniejszym zawodnikiem a w GP zajmuje „dopiero” 10. miejsce. Czy i czym zaskoczy podczas tej rundy walki o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata? I czy wreszcie przełamie się Piotrek Pawlicki, który zajmuje 14 miejsce w klasyfikacji przejściowej cyklu?

pasek2

SOBOTA – 11 CZERWCA 2016

18:30 Grand Prix Danii, Horsens, Dania: ZAWODY na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Robert Kościecha (z Horsens)
Studio: Daria Kabała-Malarz – Grzegorz Zengota (z Horsens)
Reporter: Łukasz Benz

pasek2

About Michał Lewandowski