Gwiazdy lekkoatletyki w Multimedialnym Parku Fontann oraz w TVP Sport HD

Od kilku lat, organizatorzy różnych mityngów wychodzą ze stadionów i organizują pojedyncze konkurencje w centrum miast. Tym razem nie będzie inaczej. W stolicy Warszawy na terenie Multimedialnego Parku Fontann zobaczymy naszych najlepszych kulomiotów oraz tyczkarzy. Transmisja z tego nie codziennego wydarzenia […]

Od kilku lat, organizatorzy różnych mityngów wychodzą ze stadionów i organizują pojedyncze konkurencje w centrum miast. Tym razem nie będzie inaczej. W stolicy Warszawy na terenie Multimedialnego Parku Fontann zobaczymy naszych najlepszych kulomiotów oraz tyczkarzy. Transmisja z tego nie codziennego wydarzenia w TVP Sport HD. 

Podczas niedzielnych zmagań w centrum Warszawy  zobaczymy medalistów niedawno zakończonych Mistrzostw Europy w Berlinie. W kole zaprezentują się Paulina Guba, Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki oraz nasza młoda Klaudia Kardasz. W rywalizacji tyczkarzy ponownie zobaczymy rywalizacje Piotra Liska z Pawłem Wojciechowskim. Oprócz polskich gwiazd swój udział potwierdziły także zagraniczne gwiazdy. Do warszawy przyjedzie m.in. Shawn Barber – mistrz świata z 2015 w skoku o tyczce na otwartym stadionie. W niecodziennej scenerii zaprezentuję się Piotr Małachowski. Nasz medalista olimpijski z Londynu i Rio wystartuje tym razem w pchnięciu kulą. Oprócz rywalizacji sportowej, widzowie zgromadzeni w Parku Fontann będą mogli z bliska zobaczyć naszych czempionów, zdobyć autografy i zrobić sobie z nimi zdjęcie. Nadrzędnym celem organizatorów będzie promowanie królowej sportu wśród najmłodszych.

NIEDZIELA – 26 SIERPNIA 2018

16:00 Mityng Gwiazd na Warszawskich Fontannach: MITYNG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam