HC Erlangen – TSV GWD Minden w Sportklub

DKB Handball Bundesliga wznawia rozgrywki. W niedzielne popołudnie czeka nas starcie drużyn ze środka tabeli. Transmisja w Sportklub.  Finał Mistrzostw Świata był już jakiś czas temu. Większość ligi wróciła już do normalnych rozgrywek. Czas i na DKB Handball Bundesliga. W […]

DKB Handball Bundesliga wznawia rozgrywki. W niedzielne popołudnie czeka nas starcie drużyn ze środka tabeli. Transmisja w Sportklub. 

Finał Mistrzostw Świata był już jakiś czas temu. Większość ligi wróciła już do normalnych rozgrywek. Czas i na DKB Handball Bundesliga. W niedzielę wczesne popołudnie w porze obiadowej, kibice szczypiorniaka za naszej zachodniej granicy obejrzeć będą mogli starcie HC Erlangen z TSV GWD Minden. Oba zespoły zajmują bezpieczne miejsca w środku tabeli. Sąsiadując ze sobą z taką samą ilością punktów. Jednak ostatnie spotkanie przed przerwą ligą nie były najlepsze w wykonaniu obu ekip. W szczególności TSV GWD Minden nie będzie dobrze tego wspominał. Ostatnie 4 spotkania to same porażki. Teraz czas na nowe rozpoczęcie a najlepsza okazja do tego będzie już w niedzielę.

NIEDZIELA – 10 LUTEGO 2019

13:30 DKB Handball Bundesliga – 20. kolejka: HC ERLANGEN – TSV GWD MINDEN na żywo

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam