Hit Gazprom SEHA League oraz przedwczesny Finał Pucharu Niemiec w Sportklub

Po dwutygodniowej przerwie, na boisko wracają drużyny uczestniczące w Gazprom SEHA League. Hitem 6. kolejki starcie lidera z vice liderem. Ponadto czeka nas 1/8 Finału Pucharu Niemiec. Te wszystkie spotkania oraz pozostałe mecze do zobaczenia w Sportklub.  Na to starcie […]

Po dwutygodniowej przerwie, na boisko wracają drużyny uczestniczące w Gazprom SEHA League. Hitem 6. kolejki starcie lidera z vice liderem. Ponadto czeka nas 1/8 Finału Pucharu Niemiec. Te wszystkie spotkania oraz pozostałe mecze do zobaczenia w Sportklub. 

Na to starcie czekają wszyscy fani Gazprom SEHA League. Już we wtorek czeka nas prawdziwa wojna na parkiecie. W hicie szóstej kolejki niepokonany jeszcze w tym sezonie HC Vardar, uda się do stolicy Chorwacji na starcie z tamtejszym HC PPD Zagrzeb. Obie ekipy w tabeli dzielą zaledwie 3 punkty. Obie notują także serię spotkań bez porażki w lidze. Te wszystkie aspekty, tylko wskazują, że czekają nas wielkie emocje we wtorkowy wieczór. Większe szanse na zwycięstwo daje się oczywiście HC Vardar, które według wielu wymieniane jest do końcowego triumfu w całej lidze. W ostatniej kolejce Vardar pokonał 33:26 Vojvodinę a PPD Zagrzeb  pokonało na własnym parkiecie 26:22 Metalurg Skopje. Ponadto w tygodniu zobaczmy, dwa inne spotkanie szóstej kolejki Ligi SEHA, Vojvodina Nowy Sad na własnym parkiecie podejmie Mieszkow Brześć a RK Izvidać zmierzy się z Tatran Presov.

U naszych zachodnich sąsiadów, czeka nas przerwa od rywalizacji ligowej. Teraz oczy wszystkich kibiców, będą zwrócone na Puchar Niemiec. W środku tygodnia czeka nas prawdziwy hit. Według wielu jest to przedwczesny finał. Jednak los chciał inaczej i już w 1/8 Finału zobaczmy starcie SG Flensburg-Handewitt z SC Magdeburg. Obie ekipy są w tym sezonie w najlepsze lidze. I pewnie zajmują pierwszą i drugą lokatę z takim samym dorobkiem punktowym.

WTOREK – 16 PAŹDZIERNIKA 2018

17:30 Gazprom SEHA League – 6. kolejka: HC PPD ZAGRZEB – HC VARDAR na żywo

Komentarz: Kacper Merk

20:00 Gazprom SEHA League – 6. kolejka: HC VOJVODINA NOWY SAD – HC MIESZKOW BRZEŚĆ na żywo

Komentarz: Kacper Merk

ŚRODA – 17 PAŹDZIERNIKA 2018

19:00 DKB Pokal – 1/8 finału:SG FLENSBURG-HANDEWITT – SC MAGDEBURG na żywo


20:45 
Gazprom SEHA League – 6. kolejka: RK IZVIDAC – TATRAN PRESOV 

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam