Hit grupy B we Wrocławiu. 4. kolejka Krajowej Ligi Zapaśniczej w TVP Sport

Już we wtorek dojdzie do ciekawego starcia w grupie B Krajowej Ligi Zapaśniczej. We Wrocławiu, niepokonana AZS Supra Brokers zmierzy się z Unią Racibórz.  Zdecydowanym faworytem wtorkowego meczu będą gospodarze. Wydaje się, że Wrocławianie maja największy potencjał w grupie B, […]

Już we wtorek dojdzie do ciekawego starcia w grupie B Krajowej Ligi Zapaśniczej. We Wrocławiu, niepokonana AZS Supra Brokers zmierzy się z Unią Racibórz. 

Zdecydowanym faworytem wtorkowego meczu będą gospodarze. Wydaje się, że Wrocławianie maja największy potencjał w grupie B, co już zresztą udowodnili, pokonując AZS AWF Warszawę, Budowlanych Łódź oraz samą Unię w Raciborzu. Trzeba jednak przyznać, że to właśnie Unia postawiła dotychczas najtrudniejsze warunki Wrocławianom. Na własnym obiekcie ulegli oni tylko 15:20, pokazując się z niezłej strony, wygrywając kilka pojedynków na wysokim poziomie. W domu AZS Supra Brokers powinna wygrać jednak nieco bardziej zdecydowanie, chociaż Raciborzan na pewno stać na sprawienie małej niespodzianki.

pasek2

WTOREK – 14 LISTOPADA 2017

17:55 Krajowa Liga Zapaśnicza – 4. kolejka: AZS SUPRA BROKERS WROCŁAW – UNIA RACIBÓRZ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki (z Wrocławia)
Reporter: Sylwia Michałowska
pasek2

About Jakub Zegarowski