Hit w Paryżu. 33. kolejka Ligue 1 Conforama w Eleven Sports Network

Już w najbliższą niedzielę dojdzie do starcia na szczycie we francuskiej ekstraklasie. Lider tabeli – Paris Saint Germain podejmie v-ce lidera – AS Monaco. W przypadku wygranej piłkarze Unai’a Emery’ego zapewnią sobie tytuł Mistrza Francji. Transmisja w Eleven Sports 3 […]

Już w najbliższą niedzielę dojdzie do starcia na szczycie we francuskiej ekstraklasie. Lider tabeli – Paris Saint Germain podejmie v-ce lidera – AS Monaco. W przypadku wygranej piłkarze Unai’a Emery’ego zapewnią sobie tytuł Mistrza Francji. Transmisja w Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4.

Do końca sezonu we Francji pozostało sześć kolejek. Po trzydziestu dwóch kolejkach przewaga drużyny z Paryża nad aktualnym jeszcze Mistrzem Francji wynosi aż czternaście punktów.

Obie drużyny spotkały się w tym sezonie już trzy razy – w Superpucharze Francji, w finale Pucharu Ligi oraz w spotkaniu ligowym. We wszystkich przypadkach Paris Saint Germain okazywało się lepsze.

W lipcu ubiegłego roku w meczu o Superpuchar Francji Paryżanie wygrali 2-1. Taki sam wynik padł w meczu ligowym w Monaco. Marcowy finał Pucharu Ligi był jeszcze bardziej jednostronny – AS Monaco przegrało 0:3.

NIEDZIELA – 15 KWIETNIA 2018

20:40 Ligue 1 Conforama – 33. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – AS MONACO na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

About Piotr Dzierzgowski