Hokejowa Liga Mistrzów w Eurosport 2 HD

Pogoda za oknem mało zimowa, jednak Hokeiści mistrza Polski już dawno zaczęli sezon. Już środę GKS Tychy czeka kolejne spotkanie w ramach Ligi Mistrzów. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi Eurosport 2 HD.  Do tej pory rozegrano cztery kolejki tych rozgrywek. […]

Pogoda za oknem mało zimowa, jednak Hokeiści mistrza Polski już dawno zaczęli sezon. Już środę GKS Tychy czeka kolejne spotkanie w ramach Ligi Mistrzów. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi Eurosport 2 HD. 

Do tej pory rozegrano cztery kolejki tych rozgrywek. Jednak hokeiści GKS Tychy, nie będą ich wspominać dobrze. Po 4. kolejkach zajmują ostatnie miejsce tabeli z zerowymi szansami na awans do dalszej fazy rozgrywek. Teraz podopieczni Andrei Gusowa czeka walka o honor. Pierwszą szansę na poprawę swoich humorów, a także kibiców będą mieli już w środę. Kiedy to zmierzą się z mistrzem Austrii, HC Bolzano. Triumfatorom ligi EBEL, udało się na tą chwilę zebrać 7 punktów, co pozwala im na zajmowanie drugiej pozycji w tabeli grupy C. Jednak za ich tuż plecami czai się IFK Helsinki, więc nie mogą sobie pozwolić na stratę żadnych punktów.

ŚRODA – 10 PAŹDZIERNIKA 2018

17:30 Hokejowa Liga Mistrzów – 5. kolejka, grupa C: GKS TYCHY – HC BOLZANO na żywo
Ipla

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam