Inauguracja nowego sezonu Polskiej Hokej Ligi w TVP Sport

Po pięciu miesiącach przerwy wraca rywalizacja w Polskiej Hokej Lidze. W niedzielę rozegrane zostaną pierwsze mecze 83. rozgrywek o mistrzostwo Polski. Poprzedni sezon zakończył się triumfem Cracovii, która w finale do czterech zwycięstw wygrała z GKS-em Tychy 4:3. Te dwie […]

Po pięciu miesiącach przerwy wraca rywalizacja w Polskiej Hokej Lidze. W niedzielę rozegrane zostaną pierwsze mecze 83. rozgrywek o mistrzostwo Polski.

Poprzedni sezon zakończył się triumfem Cracovii, która w finale do czterech zwycięstw wygrała z GKS-em Tychy 4:3. Te dwie drużyny zmierzyły się ostatnio w meczu o Superpuchar Polski, który również padł łupem ekipy z Krakowa. Wszystko wskazuje na to, że nowy sezon również upłynie pod znakiem dominacji tych dwóch drużyn, choć zagrozić im może m.in. ekipa Podhala Nowy Targ – trzeciego w rundzie zasadniczej, które jednak przegrało w pojedynku o brąz.

Pierwszym transmitowanym meczem sezonu 2017/2018 będzie spotkanie PGE Orlika Opole z Tauron GKS-em Katowice. Ze względu na napięty terminarz TVP Sport będzie to jedyny mecz rozegrany w tej kolejce w poniedziałek zamiast w niedzielę. Początek relacji o 18:20.

PONIEDZIAŁEK – 11 WRZEŚNIA 2017

18:20 Polska Hokej Liga – 1. kolejka: ORLIK OPOLE – TAURON GKS KATOWICE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Wojciech Nowakowski

Dziennikarz sportowy, komentator pięcioboju nowoczesnego, autor kanału na Youtube "Sport na Nowo". Poliglota (z wykształcenia hungarysta), miłośnik sportów "niszowych", zwłaszcza olimpijskich. Curler, sędzia i trener in spe.