Inauguracja nowego sezonu Polskiej Hokej Ligi w TVP Sport

Po pięciu miesiącach przerwy wraca rywalizacja w Polskiej Hokej Lidze. W niedzielę rozegrane zostaną pierwsze mecze 83. rozgrywek o mistrzostwo Polski. Poprzedni sezon zakończył się triumfem Cracovii, która w finale do czterech zwycięstw wygrała z GKS-em Tychy 4:3. Te dwie […]

Po pięciu miesiącach przerwy wraca rywalizacja w Polskiej Hokej Lidze. W niedzielę rozegrane zostaną pierwsze mecze 83. rozgrywek o mistrzostwo Polski.

Poprzedni sezon zakończył się triumfem Cracovii, która w finale do czterech zwycięstw wygrała z GKS-em Tychy 4:3. Te dwie drużyny zmierzyły się ostatnio w meczu o Superpuchar Polski, który również padł łupem ekipy z Krakowa. Wszystko wskazuje na to, że nowy sezon również upłynie pod znakiem dominacji tych dwóch drużyn, choć zagrozić im może m.in. ekipa Podhala Nowy Targ – trzeciego w rundzie zasadniczej, które jednak przegrało w pojedynku o brąz.

Pierwszym transmitowanym meczem sezonu 2017/2018 będzie spotkanie PGE Orlika Opole z Tauron GKS-em Katowice. Ze względu na napięty terminarz TVP Sport będzie to jedyny mecz rozegrany w tej kolejce w poniedziałek zamiast w niedzielę. Początek relacji o 18:20.

PONIEDZIAŁEK – 11 WRZEŚNIA 2017

18:20 Polska Hokej Liga – 1. kolejka: ORLIK OPOLE – TAURON GKS KATOWICE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Wojciech Nowakowski

współzałożyciel i redaktor portalu igrzyska24.pl, dziennikarz portalu TakSięGra, hungarysta, poliglota