Kolejna masa meczów towarzyskich. Głównie w Polsacie!

Sezon ligowy już za nami, natomiast Mistrzostwa Świata dopiero się zbliżają. Dla selekcjonerów kadr narodowych to idealna pora na sprawdzenie umiejętności swoich podopiecznych przed najważniejszą imprezą czterolecia. Kolejne mecze towarzyskie w najbliższym tygodniu, a hitem będzie jednak mecz polskiej młodzieżówki! […]

Sezon ligowy już za nami, natomiast Mistrzostwa Świata dopiero się zbliżają. Dla selekcjonerów kadr narodowych to idealna pora na sprawdzenie umiejętności swoich podopiecznych przed najważniejszą imprezą czterolecia. Kolejne mecze towarzyskie w najbliższym tygodniu, a hitem będzie jednak mecz polskiej młodzieżówki!

Sportowe kanały Polsatu będą miały do zaoferowania piłkarskim kibicom w najbliższym tygodniu sporo emocji. Począwszy od spotkaniu Chorwacji z Mali, kończąc na towarzyskim starciu Reprezentacji Polski U-21 z Bośnią i Hercegowiną.

Emocję rozpoczęły się już w piątek, ale i w sobotę będzie co oglądać. Chorwacja, która zmierzy się na MŚ w mocnej grupie A, podejmie Mali, którą prowadzi przecież Henryk Kasperczak. W barwach Orłów zobaczymy m.in.: Seydou Keitę.

Ciekawie będzie też w niedzielę, kiedy to Szwecja zagra z Belgią. Trzech Koron w kraju kawy nie zobaczymy, ale obejrzeć w akcji Zlatana Ibrahimovicia będzie i tak przyjemnością. Nie mówiąc już nic o wyczynach czarnych koni zbliżającego się turnieju, czyli Belgach.

Wreszcie w środę zespół prowadzony przez Macieja Dornę podejmie reprezentację Bośni i Hercegowiny. Dla naszych Orłów będzie to poważny test przez zbliżającymi się decydującymi starciami w walce o Euro 2015. A stawka jest przecież duża.

górny pasek

SOBOTA – 31 MAJA 2014

15:55 Mecz towarzyski: CHORWACJA – MALI na żywo
Polsat Sport Extra HDIplapasek

NIEDZIELA – 1 CZERWCA 2014

19:55 Mecz towarzyski: USA – TURCJA premiera.200
Polsat Sport Extra HDIplapasek
20:25
 
Mecz towarzyski: SZWECJA – BELGIA na żywo

polsat-sport-hd.120Ipla
pasek
20:50
 Mecz towarzyski: FRANCJA – PARAGWAJ na żywo
Orange Sport
pasek

PONIEDZIAŁEK – 2 CZERWCA 2014

11:20 Mecz towarzyski: SERBIA – PANAMA premiera.200
polsat-sport-hd.120Ipla
pasek

ŚRODA – 4 CZERWCA 2014

00:55 Mecz towarzyski: GRECJA – NIGERIA na żywo
Polsat Sport HD
 pasek

17:40
 Mecz towarzyski U-21: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD
pasek

17:55
 Mecz towarzyski U-21: POLSKA – BOŚNIA I HERCEGOWINA na żywo
Polsat Sport HD
pasek

20:25 Mecz towarzyski: HOLANDIA – WALIA na żywo
Polsat Sport Extra HD

górny pasek

About Piotr Przyborowski

Z zawodu uczeń, z zamiłowania sportowiec. Jeszcze nie dziennikarz, ale może wkrótce? Prywatnie zakochany w piłce nożnej, a w szczególności w Primera División. Z przymusu pisze jednak głównie o koszykówce, którą się dzięki tej pracy ostatecznie zainteresował. Wielbiciel polskich komedii końca poprzedniego wieku. Słucha rocka.