Kolejna zmiana w redakcji sportowej Telewizji Polskiej. Odchodzi Paulina Chylewska

Po Marku Rudzińskim oraz Bartoszu Hellerze z redakcji sportowej TVP odchodzi kolejka ważna osoba – Paulina Chylewska. Dziennikarka związana była z publiczną telewizją przez 21 lat. Informację podał profil TVP 1 na jednym z portali społecznościowych. Paulina Chylewska w 1996 […]

Po Marku Rudzińskim oraz Bartoszu Hellerze z redakcji sportowej TVP odchodzi kolejka ważna osoba – Paulina Chylewska. Dziennikarka związana była z publiczną telewizją przez 21 lat. Informację podał profil TVP 1 na jednym z portali społecznościowych.

Paulina Chylewska w 1996 roku rozpoczęła pracę w bydgoskim oddziale Telewizji Polskiej. Po przejściu do sportowej redakcji była jedną z głównych prezenterek serwisów informacyjnych. W latach 2003-2007 i od 2013 roku prowadziła „Sport” po głównym wydaniu „Wiadomości”. Była gospodynią studia podczas sześciu Igrzysk Olimpijskich, począwszy od Aten w 2004 roku do Rio de Janeiro w 2016, z wyjątkiem Igrzysk w Vancouver.

About Dawid Borucki

https://twitter.com/d_boruc, redaktor TakSięGra i lajfy.com, sędzia WZPR, student politologii i dziennikarstwa (UAM Poznań)