Kolejne hitowe mecze Copa Libertadores w Sportklubie

W czwartek Sportklub pokaże dwa spotkania fazy grupowej Copa Libertadores. Indepediente będące w znakomitej formie podejmie River Plate, a Chapecoense zagra z Atletico Lanus. Kolumbijski Indepediente Medelin po 9 ligowych kolejkach jest na prowadzeniu. Tylko raz schodzili z boiska pokonani […]

W czwartek Sportklub pokaże dwa spotkania fazy grupowej Copa Libertadores. Indepediente będące w znakomitej formie podejmie River Plate, a Chapecoense zagra z Atletico Lanus.

Kolumbijski Indepediente Medelin po 9 ligowych kolejkach jest na prowadzeniu. Tylko raz schodzili z boiska pokonani i w starciu z argentyńskimi rywalami wydają się być faworytem. River nie zachwyca formą, sezon ligowy zaczęli od remisu, a wcześniej w Superpucharze Argentyny przegrali z Lanus aż 3-0.Chapecoense po tragedii z 26 listopada ubiegłego roku, powoli wstaje z kolan. W czwartek zagrają po raz pierwszy w Copa Libertadores przed własną publicznością. W pierwszej kolejce tego turnieju pokonali 2-1 wenezuelską Zulie. Tym razem także mają pełne prawo myśleć o 3 punktach. Lanus nie prezentują się najlepiej. Przegrali oni dwa ostatnie spotkania o punkty (w lidze i Copa Libertadores) i może się okazać, że już po dwóch kolejkach Pucharu Wyzwolicieli będą w bardzo trudnej sytuacji, aby wyjść z grupy.

pasek2

CZWARTEK – 16 MARCA 2017

01:00 Copa Libertadores – grupa 3: INDEPEDIENTE MEDELIN – RIVER PLATE na żywo
Sportklub
Komentarz: Bartłomiej Rabij

23:20 
Copa Libertadores – grupa 7: CHAPECOENSE SC – CLUB ATLETICO LANUS na żywo
Sportklub
Komentarz: Julian Kowalski
pasek2

About Piotr Szczeciński