Kolejny mecz Budowlanych Łódź w eliminacjach Ligi Mistrzów w Canal+ Sport

Po pewnym wyeliminowaniu Bekescsabai RSE, znacznie trudniejsze zadanie w 3. rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzyń czeka Grot Budowlanych Łódź. Rywalkami Polek będą Francuzki z Miluzy. Siatkarki Budowlanych Łódź mają za sobą już start w krajowych rozgrywkach. W piątek w meczu inauguracyjnym całego […]

Po pewnym wyeliminowaniu Bekescsabai RSE, znacznie trudniejsze zadanie w 3. rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzyń czeka Grot Budowlanych Łódź. Rywalkami Polek będą Francuzki z Miluzy.

Siatkarki Budowlanych Łódź mają za sobą już start w krajowych rozgrywkach. W piątek w meczu inauguracyjnym całego sezonu pokonały na wyjeździe 3:1 Eneę PTPS Piła. W poprzedniej rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzyń Łodzianki nie miały większych kłopotów z pokonaniem Mistrzyń Węgier – Bekescsabai RSE 3:1 na wyjeździe i 3:0 na własnym parkiecie. W takim samym stosunku swoje spotkania 2. rundy wygrywały zawodniczki ASPTT Mulhouse. Francuzki wyeliminowały bośniacki ZOK Bimal-Jedinstvo Brcko. Spotkania między Budowlanymi a ASPTT zapowiadają się na bardzo wyrównane i o awansie do fazy grupowej mogą zadecydować detale.

ŚRODA – 7 LISTOPADA 2018

17:30 Liga Mistrzyń CEV – 3. runda: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – ASPTT MULHOUSE na żywo
CANAL+ Sport HD

About Dawid Borucki

https://twitter.com/d_boruc, redaktor TakSięGra, sędzia WZPR, student politologii i dziennikarstwa (UAM Poznań)