KPS Kielce – BBTS Bielsko-Biała w Polsacie Sport

Jedno spotkanie siatkarskiej 1. ligi pokaże Polsat Sport w ramach drugiej kolejki rozgrywek. Tym razem, kamery „słonecznej” stacji zabiorą nas do Kielc, gdzie tamtejszy KPS podejmie BBTS Bielsko-Białą.  Znacznie lepiej premierową serię gier będą wspominać goście. Spadkowicze z PlusLigi ograli […]

Jedno spotkanie siatkarskiej 1. ligi pokaże Polsat Sport w ramach drugiej kolejki rozgrywek. Tym razem, kamery „słonecznej” stacji zabiorą nas do Kielc, gdzie tamtejszy KPS podejmie BBTS Bielsko-Białą. 

Znacznie lepiej premierową serię gier będą wspominać goście. Spadkowicze z PlusLigi ograli we własnej hali MCKiS Jaworzno 3:1, pokazując ciekawą siatkówkę od drugiego seta. Bielszczanie grali bardzo przyzwoicie i zrobili pierwszy krok ku błyskawicznemu powrotowi do najwyższej ligi rozgrywkowej. KPS Kielce za to zawiódł swoich fanów. Kielczanie niespodziewanie ulegli 2:3 Gwardii Wrocław, mimo, że pewnie zwyciężyli w pierwszych dwóch setach. Jeśli uda im się w czwartek nawiązać do gry z dwóch premierowych odsłon, to będą w stanie nawiązać równą walkę z BBTS-em. Trzeba jednak otwarcie przyznać, że to przyjezdni są stawiani w roli faworytów, a ich porażka byłaby uznana za małą niespodziankę.

CZWARTEK – 4 PAŹDZIERNIKA 2018

18:30 1. Liga – 2. kolejka: KPS KIELCE – BBTS BIELSKO-BIAŁA na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Jakub Zegarowski