KPS Siedlce – UKS Mickiewicz Kluczbork w Polsacie Sport

W najbliższy czwartek Polsat Sport pokaże kolejny mecz I ligi siatkówki mężczyzn. Tym razem będziemy mogli obejrzeć drużyny z drugiej połowy tabeli, które pozostają w walce o awans do play-off. KPS Siedlce jest aktualnie tuż za ostatnim miejscem dającym awans do […]

W najbliższy czwartek Polsat Sport pokaże kolejny mecz I ligi siatkówki mężczyzn. Tym razem będziemy mogli obejrzeć drużyny z drugiej połowy tabeli, które pozostają w walce o awans do play-off.

KPS Siedlce jest aktualnie tuż za ostatnim miejscem dającym awans do fazy play-off. Podopieczni Witolda Chwastyniaka zajmują 9. pozycję z zaledwie punktem straty do MCKiS Jaworzno, które jednak ma jeden mecz rozegrany mniej. Ten sezon dla KPS-u nie jest jednak udany, zwłaszcza patrząc na ostatnie tygodnie. Ekipa z Siedlec wygrała tylko raz w pięciu poprzednich pojedynkach. W jeszcze trudniejszej sytuacji jest UKS Mickiewicz Kluczbork, który traci do najbliższych rywali 6 punktów. Jednak pamiętając pierwsze mecze drużyny Mariusza Łysiaka, nie jest to najgorszy wynik. Dopiero w 11. kolejce ekipa z Kluczborka odniosła pierwsze zwycięstwo. W sumie ma ich pięć, ale pozwala im to na wyprzedzenie w tabeli tylko jednej drużyny.

CZWARTEK – 24 STYCZNIA 2019

18:30 1. Liga – 21. kolejka: KPS SIEDLCE – UKS MICKIEWICZ KLUCZBORK na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Dawid Borucki

https://twitter.com/d_boruc, redaktor TakSięGra, sędzia WZPR, student politologii i dziennikarstwa (UAM Poznań)