Lech II Poznań – Skra Częstochowa w TVP 3

Trzeci tydzień rywalizacji na szczeblu 2 ligi polskiej.W niedzielę 11 sierpnia następne spotkanie transmitowane na antenie TVP 3 . Początek spotkania o godzinie 13:05 W 3 kolejce rywalizować ze sobą będą następujące drużyny : Lech 2 Poznań i Skra Częstochowa.Spotkanie to […]

Trzeci tydzień rywalizacji na szczeblu 2 ligi polskiej.W niedzielę 11 sierpnia następne spotkanie transmitowane na antenie TVP 3 . Początek spotkania o godzinie 13:05

W 3 kolejce rywalizować ze sobą będą następujące drużyny : Lech 2 Poznań i Skra Częstochowa.Spotkanie to odbędzie się na stadionie we Wronkach.

Drużyna gospodarzy w dwóch dotychczasowych spotkaniach rywalizowała na wyjeździe . W spotkaniu 1 kolejki przegrała z Olimpią Elbląg 4:0, natomiast w 2 starciu z zespołem Górnika Łęczna udało im się wywalczyć 1 punkt po remisie 0:0.

Drużyna gości sezon rozpoczęła od falstartu, ponieważ przegrała obydwa spotkania w lidze. W środku tygodnia rywalizowali w rozgrywkach Pucharu Polski, gdzie również musieli uznać wyższość rywala tracąc gole w ostatnich minutach spotkania.Ta,porażka boli piłkarzy Skry najbardziej, ponieważ odpadli z zespołem grającym klasę niżej i mającym ogromne problemy finansowe. Mowa o drużynie Ruchu Chorzów.

Kto okaże się wygranym tego starcia ? Zarówno jedna jak i druga drużyna ma coś do udowodnienia swoim kibicom. Miejmy nadzieję że to spotkanie dostarczy wiele emocji zarówno kibicom na stadionie jak i przed telewizorami.

NIEDZIELA – 11 SIERPNIA 2019

13:05 2 liga – 3 kolejka : LECH II POZNAŃ – SKRA CZĘSTOCHOWA  na żywo
sport.tvp.pl

About Mateusz Bartkowiak