Legia dopełni formalności? Rewanż z Kukesi w TSG FM

Po przyznaniu walkowera w pierwszym spotkaniu z Kukesi, Legia Warszawa jest w bardzo dobrej sytuacji, by awansować do IV rundy eliminacji Ligi Europy. Czy zatem wicemistrzowie Polski nie zaprzepaszczą swojej szansy? Relacja z tego meczu w TSG FM. Pierwszy mecz […]

Pierwszy mecz został przerwany w 52. minucie przy stanie 2:1 dla Legii, po tym jak z sektora kibiców albańskich w stronę Ondreja Dudy poleciał kamień, który trafił go w głowę. Po decyzji UEFA rewanż jednak się odbędzie, z tą różnicą, że wynik pierwszego starcia został zweryfikowany jako walkower dla „Legionistów”. Oczywiście rywala lekceważyć nie należy, ale nie powinniśmy oczekiwać meczu na ostrzu noża. Trzeba dodać, że Warszawiacy świetnie rozpoczęli sezon ligowy, w którym wygrali wszystkie mecze i z dorobkiem 9 punktów otwierają ligową tabelę.

CZWARTEK – 6 SIERPNIA 2015

20:55 Liga Europy UEFA – III runda eliminacyjna: LEGIA WARSZAWA – FK KUKESI na żywo