LGP w Czajkowskim na antenie Eurosportu 1

Pora na kolejną odsłonę letniego cyklu Grand Prix. Tym razem skoczkinie i skoczkowie rywalizować będą na obiekcie w Czajkowskim. Transmisje w Eurosporcie 1.  W zmaganiach na rosyjskiej skoczni wezmą udział zarówno kobiety, jak i mężczyzni. Na sobotę zaplanowano konkurs drużyn […]

Pora na kolejną odsłonę letniego cyklu Grand Prix. Tym razem skoczkinie i skoczkowie rywalizować będą na obiekcie w Czajkowskim. Transmisje w Eurosporcie 1. 

W zmaganiach na rosyjskiej skoczni wezmą udział zarówno kobiety, jak i mężczyzni. Na sobotę zaplanowano konkurs drużyn mieszanych. W niedzielę natomiast zobaczymy zmagania  indywidualne. Cała rywalizacja odbywać się będzie na obiekcie Śnieżynka, którego rozmiar wynosi 140 metrów. Organizatorzy konkursu przewidują, że na starcie pojawią się przedstawiciele 13 państw. Na chwilę obecną do zawodów zgłoszonych zostało 29 skoczkiń i 31 skoczków. W Rosji najprawdopodobniej nie zobaczymy reprezentantów Polski. Podczas zbliżającego się weekendu odbędą się również zawody Letniego Pucharu Kontynentalnego. Do Stams uda się Kadra B Reprezentacji Polski.

Na tę chwilę nie wiemy, czy podczas następnych zawodów LGP, które odbędą się w Rasnovie, zobaczymy członków Kadry A, prowadzonej przez Stefana Horngachera. Naszych najlepszych skoczków z pewnością nie zabraknie w Hinzenbach oraz Klingenthal, gdzie odbędą się dwa ostatnie konkursy tegorocznego letniego cyklu.

SOBOTA – 8 WRZEŚNIA 2018

12:00 Letnia Grand Prix, Czajkowski, Rosja: KONKURS DRUŻYN MIESZANYCH na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

NIEDZIELA – 9 WRZEŚNIA 2018

12:00 Letnia Grand Prix, Czajkowski, Rosja: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

About Michał Winiarczyk