Liga BBVA: Deportivo bez szans w starciu z Sevillą.

Piłkarze Sevilli nie dali szans Deportivo La Coruna. Przyjezdni z Galicji nie podjęli nawet walki z ligowym potentatem przygrywając 1:4. Na boisku z ławki pojawili się Grzegorz Krychowiak i Cezary Wilk. Pierwsza bramka padła po 20 minutach. Po ogromnej dominacji […]

Pierwsza bramka padła po 20 minutach. Po ogromnej dominacji gospodarzy drogę do bramki Luxa znalazł Stephane M`bia uderzeniem głową. Goście wyrównali parę minut później, kiedy fantastycznym strzałem z rzutu wolnego popisał się Medunjanin. Radość słabo grającego Depor nie trwałą jednak długo, bowiem jeszcze przed przerwą Sevillę na prowadzenie znów wyprowadził Bacca.

W drugiej części obraz gry nie uległ zmianie, a gospodarze szybko nie pozostawili złudzeń beniaminkowi. Najpierw swoją drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył M`bia, a chwilę później wynik ustalił Vitolo. Rezultat mógł być wyższy, jednak jedenastki nie wykorzystał Carlos Bacca.

Sevilla – Deportivo 4:1 (2:1)