Liga BBVA: Pierwsza przegrana Valencii!

W niedzielnym spotkaniu hiszpańskiej La Liga pierwszą porażkę poniósł zespół Valencii. „Nietoperze” uległy Deportivo w La Corunii 0:3. Od samego początku zdecydowaną przewagę mieli gospodarze. Golem pachniało niemal od pierwszego gwizdka sędziego. Deportivo zdobyło premierowe trafienie po rzucie rożnym, kiedy […]

W niedzielnym spotkaniu hiszpańskiej La Liga pierwszą porażkę poniósł zespół Valencii. „Nietoperze” uległy Deportivo w La Corunii 0:3.

Od samego początku zdecydowaną przewagę mieli gospodarze. Golem pachniało niemal od pierwszego gwizdka sędziego. Deportivo zdobyło premierowe trafienie po rzucie rożnym, kiedy po ogromnym zmieszaniu samobójczego gola zaliczył Gaya, chociaż wydaje się, że bramka nie powinna zostać uznana. Tymczasem jeszcze przed przerwą Valencię dobił Lucas i do szatni obie drużyny schodziły z wynikiem 2:0.

Po przerwie odpowiedzieć chciała Valencia, jednakże obrona „Nietoperzy” dała zaskoczyć się jednym prostopadłym zagraniem do Toche, który pokonując Yoela ustalił wynik spotkania na 3:0. Po tym spotkaniu już tylko Barcelona pozostaje zespołem niepokonanym w Lidze Hiszpańskiej.

Deportivo – Valencia 3:0 (2:0)