Manny Pacquiao – Adrien Broner w TVP Sport!

Hitowe starcie Manny’ego Pacquiao z Adrienem Bronerem pokaże TVP Sport. Start gali w Las Vegas o 4.00.  Jeden z największych hitów pierwszej połowy 2019 roku w boksie zawodowych zapowiada się bardzo ciekawie. Wydawało się, że Filipińczyk najlepsze lata ma już […]

Hitowe starcie Manny’ego Pacquiao z Adrienem Bronerem pokaże TVP Sport. Start gali w Las Vegas o 4.00. 

Jeden z największych hitów pierwszej połowy 2019 roku w boksie zawodowych zapowiada się bardzo ciekawie. Wydawało się, że Filipińczyk najlepsze lata ma już za sobą, jednak w ostatniej potyczce wyglądał rewelacyjnie na tle solidnego Lucasa Mathysse’a. Jeśli dziś zaprezentuje podobną formę w walce z Adrienem Bronerem, to ma spore szanse na zwycięstwo. Amerykanin to jednak pięściarz doskonały, tylko nie zawsze poważnie podchodzący do swoich obowiązków. Wydaje się, że starcie z tak świetnym zawodnikiem, jak Manny obudzi w nich pokłady największej mobilizacji. Jeśli tak będzie, w sobotnią noc czeka na nas wybitne pięściarskie widowisko.

Manny Pacquiao, który jest także współorganizatorem gali, zadbał o kapitalny undercard. Wcześniej, będziemy mogli oglądać więc walki Badou Jack – Marcus Browne i Rau’shee Warren – Nordine Ouballi. Patrząc na te zestawienia wiemy jedno – w sobotnią noc czeka na nas kapitalny pięściarski event.

NIEDZIELA – 20 STYCZNIA 2019

04:00 UFC Fight Night 143: HENRY CEJUDO – TJ DILLASHAW na żywo
Polsat Sport HDIpla

04:00 Gala boksu zawodowego: MANNY PACQUIAO – ADRIEN BRONER na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Jakub Zegarowski