Mecz o Tarczę Wspólnoty w Eleven Sports 1

Już w niedzielę preludium do kolejnego, szalenie ciekawie zapowiadającego się sezonu Premier League. O Tarczę Wspólnoty zagrają Chelsea FC i Manchester City.  Oba zespoły są przed sezonem dość pasywne na rynku transferowym. Szczególnie może to dziwić w przypadku Chelsea, która […]

Już w niedzielę preludium do kolejnego, szalenie ciekawie zapowiadającego się sezonu Premier League. O Tarczę Wspólnoty zagrają Chelsea FC i Manchester City. 

Oba zespoły są przed sezonem dość pasywne na rynku transferowym. Szczególnie może to dziwić w przypadku Chelsea, która zeszły sezon miała bardzo nieudany. Nowy trener, Maurizio Sarri ściągnął jedynie środkowego pomocnika Jorginho, swojego podopiecznego z SSC Napoli. Wydaje się jednak, że jeśli londyńska ekipa marzy o walce o mistrzostwo kraju, wzmocnień trzeba znacznie więcej… Inaczej sprawy przedstawiają się w drużynie mistrza Anglii. Manchester City jest zespołem gotowym, mającym w swoim składzie wielu zawodników światowej klasy. Pep Guardiola może jedynie uzupełniać skład, ściągając pojedynczych piłkarzy na najwyższym poziomie. I tak też zrobił. Przyjście Riyada Mahreza z Leicester City jeszcze bardziej wzmocni rywalizację na skrzydłach, które i tak są niezwykle silne.

Faworytem spotkania są mistrzowie Anglii. Mauricio Sarri zrobi jednak wszystko, żeby w wielkim stylu przywitać się z kibicami Chelsea FC i pokazać, że z jego ekipą trzeba będzie się w tym sezonie liczyć.

NIEDZIELA – 5 SIERPNIA 2018

15:30 Tarcza Wspólnoty: STUDIO na żywo
Ipla

15:55 
Tarcza Wspólnoty: CHELSEA FC – MANCHESTER CITY na żywo
Ipla

About Jakub Zegarowski