Mecz Polska – Rosja na antenie TVP Sport

W najbliższą sobotę na stadionie Speedway Wandy Instal Kraków odbędzie się mecz Polska – Rosja o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa. Będzie to próba generalna przed zbliżającym się Drużynowym Pucharem Świata. Transmisja z zawodów na kanale TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl. W sobotnim […]

W najbliższą sobotę na stadionie Speedway Wandy Instal Kraków odbędzie się mecz Polska – Rosja o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa. Będzie to próba generalna przed zbliżającym się Drużynowym Pucharem Świata. Transmisja z zawodów na kanale TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

W sobotnim meczu towarzyskim zobaczymy świeżo upieczonego wicemistrza Polski Piotra Pawlickiego, który w piątkowych zawodach uległ jedynie bezbłędnemu Patrykowi Dudkowi. W naszej drużynie wystąpią między innymi drugi Polak w PGE Ekstralidze Janusz Kołodziej, kapitan Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra – Piotr Protasiewicz, a także bardzo dobrze jeżdżący w tym sezonie w barwach FOGO Unii Leszno – Grzegorz Zengota.

Rosję reprezentować będzie zaś wracający po kontuzji Emil Sajfutdinow. O dobry wynik na krakowskim owalu powalczą także bracia Łagutowie, którzy po dość niemrawym początku sezonu są teraz liderami swoich ekstraligowych drużyn. Rosyjscy kibice liczą także na dobry występ zawodnika Polonii Bydgoszcz Andrieja Kudriaszowa. W ostatnim meczu ligowym z Orłem Łódź Rosjanin zdobył 11 punktów, będąc zarazem najlepszym zawodnikiem wśród gospodarzy.

Jak zapowiada selekcjoner reprezentacji Polski Marek Cieślak, zapowiada się widowisko na najwyższym poziomie. Krakowski tor sprzyja walce, więc mamy nadzieję na kapitalne wyścigi z udziałem naszych reprezentantów.

pasek2

SOBOTA – 2 LIPCA 2016

17:00 Mecz Towarzyski: POLSKA – ROSJA na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

About Bartłomiej Rój