Mecz Towarzyski U-21: Polska – Niemcy w Polsacie Sport

Mistrzostwa Europy do lat 21 w Polsce zbliżają się wielkimi krokami. Już we wtorek kadra prowadzona przez Marcina Dornę podejmie reprezentację Niemiec. Transmisja w Polsacie Sport. Po zwycięstwie nad Czarnogórą zapanował szeroko pojęty optymizm. Czy pojedynek z kolejnym uczestnikiem turnieju […]

Mistrzostwa Europy do lat 21 w Polsce zbliżają się wielkimi krokami. Już we wtorek kadra prowadzona przez Marcina Dornę podejmie reprezentację Niemiec. Transmisja w Polsacie Sport.

Po zwycięstwie nad Czarnogórą zapanował szeroko pojęty optymizm. Czy pojedynek z kolejnym uczestnikiem turnieju w naszym kraju pozwoli dalej wierzyć w to, że nasi rodacy będą w stanie zakończyć turniej w strefie medalowej? W Tychach kibice po za wielkimi talentami z Polski będą mogli zobaczyć w akcji jednego z najbardziej utalentowanych graczy młodego pokolenia. Największą gwiazdą Niemieckiej kadry, która zjawi się we wtorek w Polsce będzie piłkarz Manchesteru City Leroy Sane. Spotkanie jak i przyszłe Mistrzostwa Europy pokaże telewizja Polsat.

http://taksiegra.com/wp-content/uploads/2014/10/pasek2.png

WTOREK – 15 LISTOPADA 2016

17:30 Mecz Towarzyski U21: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Studio: Marcin Feddek – Roman Kołtoń (z Tychów)
Reporter: Sebastian Staszewski

18:25 Mecz Towarzyski U21: POLSKA – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk (z Tychów)
http://taksiegra.com/wp-content/uploads/2014/10/pasek2.png

About Dawid Borek