Mecz w Rybniku w ramach 10. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej

Czwarte miejsce ROW – u Rybnik, piąta lokata Wybrzeża Gdańsk. Różnica między drużynami to pięć oczek na korzyść Rybniczan. Ostatnie wyniki? Obydwie ekipy przegrały swoje spotkania. Ten mecz będzie okazją do rehabilitacji w oczach kibiców. Kto się ucieszy z wygranej […]

Czwarte miejsce ROW – u Rybnik, piąta lokata Wybrzeża Gdańsk. Różnica między drużynami to pięć oczek na korzyść Rybniczan. Ostatnie wyniki? Obydwie ekipy przegrały swoje spotkania. Ten mecz będzie okazją do rehabilitacji w oczach kibiców. Kto się ucieszy z wygranej swojej drużyny? Oglądając Polsat Sport będziemy mieli możliwość na bieżąco śledzić wydarzenia przy ul. Gliwickiej 72.

Dwa różne światy tak można by w skrócie nazwać pojedynek tych drużyn. Wybrzeże w tej chwili zajmuje bezpieczną pozycję ale tylko 3 punkty dzielą ich od strefy spadkowej. Rybnik z kolei traci tylko punkt do wicelidera tabeli. Faworyt zdaje się być tylko jeden zważywszy, że mecz Rybniczanie jada u siebie. W dodatku przegrana z Motorem Lublin tylko podrażniła „Rekiny”.

pasek2

NIEDZIELA- 30 CZERWCA 2018

14:30 NICE 1. Liga Żużlowa – 10. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:40 NICE 1. Liga Żużlowa – 10. kolejka: Zdunek Wybrzeże Gdańsk – ROW Rybnik na żywo
Polsat Sport HDIpla
pasek2

About Michał Lewandowski