Mecze 10. kolejki La Liga SmartBank w Eleven Sports i Canal+Sport

W przeciwieństwie do wielu lig europejskich piłkarze klubów La Liga SmartBank podczas niedawno zakończonej przerwy reprezentacyjnej nie próżnowali. W najbliższy weekend czeka nas już 10. kolejka tych rozgrywek, a transmisje dwóch jej spotkań będziemy mogli śledzić na antenach Eleven Sports […]

W przeciwieństwie do wielu lig europejskich piłkarze klubów La Liga SmartBank podczas niedawno zakończonej przerwy reprezentacyjnej nie próżnowali. W najbliższy weekend czeka nas już 10. kolejka tych rozgrywek, a transmisje dwóch jej spotkań będziemy mogli śledzić na antenach Eleven Sports i nSport+.

Jutro o 16:00 na boisko wybiegną zawodnicy Girony i Hueski. Gospodarze zajmują odległe 20. miejsce, a goście są 8. lokat wyżej, ale różnica między tymi zespołami wynosi tylko 3. punkty, więc ewentualna wygrana ekipy z Katalonii spowoduje ich zrównanie. Podopieczni Juana Carlosa Unzue w ostatnich 3. meczach zdobyli zaledwie jedno „oczko”, w wyniku czego znaleźli się w strefie spadkowej. Przyjezdni spisują się w kratkę, a w poprzednich dwóch starciach zanotowali jeden punkt. Przed nami wyrównany pojedynek.

O 18:15 Las Palmas podejmie na własnym boisku Tenerife FC. Gospodarze pozostają niepokonani już od 5. kolejek, co pozwoliło im awansować na 6. pozycję w tabeli z dorobkiem 14. punktów na koncie. Ekipa prowadzona przez Luisa Miguela Ramisa ostatnio zrehabilitowała się po 2. z rzędu porażkach, triumfując w 2. kolejnych spotkaniach, dzięki czemu utrzymała się w czołówce stawki i zajmuje 4. lokatę z trzema punktami więcej od swoich najbliższych rywali. Zapowiada się ciekawe starcie, w którym ciężko wskazać faworyta.