Mecze 1/2 finału Copa Libertadores w Sportklubie!

Widzowie i miłośnicy latynoskiej piłki już 1 i 2 listopada będą mieli możliwość oglądania dwóch meczów CD Lanus – River Plate oraz Gremio Porto Alegre – Barcelona SC. Rywalizacja Lanus – River Plate to z pewnością będzie interesujący mecz. W […]

Widzowie i miłośnicy latynoskiej piłki już 1 i 2 listopada będą mieli możliwość oglądania dwóch meczów CD Lanus – River Plate oraz Gremio Porto Alegre – Barcelona SC.

Rywalizacja Lanus – River Plate to z pewnością będzie interesujący mecz. W pierwszym spotkaniu ekipa River wygrała (1-0). W rewanżu zawodnicy CD Lanus będą chcieli powalczyć o awans i mają wielką szansę, gdyż grają na własnym obiekcie, a forma River nie jest tak stabilna aby mówić o nich jako o pewnych wygranych środowego starcia. Czekamy na ten pojedynek! Czy piłkarze River Plate będą potrafili obronić swoją przewagę? Początek meczu 00:15.

Drugim meczem jaki pokaże Sportklub będzie spotkanie Gremio – Barcelona SC. Faworytem do awansu jest zespół z Porto Alegre, gdyż wygrali pierwszą potyczkę aż (3-0). Goście będą próbowali odrobić straty, jednak będzie to piekielnie trudne zadanie, bo ostatnio ich forma nie jest najlepsza. Ostatnie pięć meczów, to tylko jedna wygrana. Czy Barcelona SC będzie potrafiła odrobić trzy bramki? Start meczu 00:45.

Życzymy miłego oglądania i zachęcamy do zapoznania się z rozpiską transmisji!

ŚRODA – 1 LISTOPADA 2017

01:15 Copa Libertadores – 1/2 Finału: CD LANUS – RIVER PLATE na żywo

Komentarz: Bartłomiej Rabij

CZWARTEK – 2 LISTOPADA 2017

00:45 Copa Libertadores – 1/2 Finału: GREMIO PORTO ALEGRE – BARCELONA SC  na żywo

Komentarz: Julian Kowalski

About Jakub Lipiec