Mecze 16. kolejki PlusLigi – w tym Asseco Resovia – PGE Skra – na sportowych antenach Polsatu

Mimo napiętej ramówki oraz napiętego harmonogramu naszych drużyn udało się Polsatowi Sport znaleźć miejsce dla dwóch meczów 16. serii zmagań w PlusLidze. Emocji nie powinno zabraknąć. W piątek o 18:00 siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej zmierzą się z beniaminkiem, Cerradem Czarni […]

Mimo napiętej ramówki oraz napiętego harmonogramu naszych drużyn udało się Polsatowi Sport znaleźć miejsce dla dwóch meczów 16. serii zmagań w PlusLidze. Emocji nie powinno zabraknąć.

W piątek o 18:00 siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej zmierzą się z beniaminkiem, Cerradem Czarni Radom. Drużyna prowadzona przez Roberta Prygla mimo ubiegłotygodniowej porażki 0:3 z PGE Skrą w Bełchatowie wciąż znajdują się na 5. miejscu w tabeli i chcą je utrzymać. Trener Jakub Bednaruk i jego podopieczni zrobią jednak wszystko, by zwyciężyć i to najlepiej za trzy punkty, gdyż to pozwoliłoby przeskoczyć „akademikom” nad Czarnych w tabeli.

Polscy kibice największy nacisk kładą na spotkanie Asseco Resovii Rzeszów z PGE Skrą Bełchatów, które rozpocznie się w hali na Podpromiu w sobotę o 14:45. W poprzednich latach mecze te wywoływały mnóstwo emocji, od nich zależały losy PlusLigi. Teraz również ten pojedynek będzie mieć niebagatelne znaczenie, ponieważ może zdecydować o pierwszym miejscu po fazie zasadniczej. Na razie zajmują ją bełchatowianie z dwoma punktami przewagi nad rzeszowianami, ale ci mają o jeden mecz rozegrany mniej. W poprzedniej rundzie rozgrywanej w Hali Energia podopieczni Miguela Falaski wygrali 3:2. Czy tym razem znów czeka nas długi, pasjonujący mecz?

górny pasek

PIĄTEK – 17 STYCZNIA 2014

18:00 PlusLiga – 16. kolejka: AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA – CERRAD CZARNI RADOM na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marek Magiera – Wojciech Drzyzga
pasek

SOBOTA – 18 STYCZNIA 2014

14:05 PlusLiga – 16. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywoPolsat Sport News
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Tomasz Wójtowicz
Studio: Jerzy Mielewski – Ireneusz Mazur

górny pasek

About Krzysztof Sędzicki